BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 13925186
nr 1392 5186
Ljusstakar
Ett par, nysilver. Höjd: 19 cm
Kondition: slitage
måndag 26 april 2021
kl 20:21:09
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.